Sprzedaż w sklepie została tymczasowo zablokowana.

Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym :)

Otulacze bambusowe dla niemowląt

Wykorzystujemy wyjątkowe właściwości włókien bambusowych, żeby stworzyć otulacze bambusowe dla niemowląt najwyższej jakości. Bezpieczne dla noworodków od pierwszych godzin życia. Uwielbiane przez dzieci i rodziców.

Wyjątkowe wzory otulaczy bambusowych i kompletów bambusowych do wózków. Idealne na upalne lato - mają właściwości termoregulacyjne. Tkanina antyalergiczna, w 100% naturalna i ekologiczna. Antybakteryjna - bakterie, pleśń, kurz i inne alergeny nie działają na tkaninę bez względu na to czy jest sucha, czy mokra. Nie przepuszcza promieni UV, dzięki czemu może stanowić osłonkę, moskitierę na wózek.

Otulacze bambusowe są niezwykle lekkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Szyjemy je z bambusowej tkaniny pościelowej, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i wyglądają lepiej niż tetrowe.

 

Zapytaj o dostępność

Produkcja poniższych produktów została tymczasowo wstrzymana z powodu braków materiałów potrzebnych do ich stworzenia. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt to napisz lub zadzwoń do Nas :)

Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Szykowanie wyprawki dla noworodka to bardzo emocjonujące przeżycie. Właśnie dlatego, rodzice często podejmują zakup zbędnych gadżetów, zapominając o tych przydatnych. Warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad tym, co będzie potrzebne. Przedstawiamy pięć sprawdzonych prezentów, które na pewno się przydadzą oraz będą służyć maluszkowi i jego rodzicom przed długi czas.

przeczytaj pełen tekst »
5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt. Jakie są najlepsze kocyki dla dzieci?

5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Jakie kocyki dla dzieci wybrać i czym się kierować? Kocyk minky, bawełniany, czy może kocyk bambusowy? Co decyduje o użyteczności i trwałości kocyka dla niemowląt? Mamy ponad 3 lata doświadczenia w produkcji kocyków dla dzieci i chętnie podzielimy się Naszymi przemyśleniami :) 

przeczytaj pełen tekst »
PayU - bezpieczne płatności internetowe
Paczki dostarcza firma kurierska DPD