Sprzedaż w sklepie została tymczasowo zablokowana.

Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym :)

Pieluszki bambusowe

Ekologiczne pieluchy bambusowe wykonane z tetry bambusowej, niezwykle miękkie i chłonące wodę o 60% lepiej niż zwykłe pieluszki. Ponadto posiadają właściwości antygrzybiczne i termoregulacyjne. Pieluszka z bambusa odznacza się dużą miękkością oraz ma elegancki połysk. Tkanina bambusowa zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wszystkie pieluszki bambusowe są produkowane przez polską firmę TEXPOL oraz posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.
 

Pieluszka Bambusowa, HIPI

Pieluszka Bambusowa, HIPI ROZMIAR: 75 X 75 cm

Nowość w kolekcji 2017r. Niezwykle modny wzór Hipi w uniwersalnych szarościach. Uwielbiana przez noworodki - niezwykle miękka i delikatna w dotyku - niczym jedwab. Tkanina bambusowa zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, MOTYLE

Pieluszka Bambusowa, MOTYLE ROZMIAR: 75 X 75 cm

Pieluszka bambusowa w przepiękny wzór z motylami. Bardzo delikatna, wspaniałe właściwości tkaniny bambusowej doceniane są przez rodziców i noworodki. Nowość w kolekcji 2017r. 

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, ECRU SÓWKI

Pieluszka Bambusowa, ECRU SÓWKI ROZMIAR: 75 X 75 cm

Pieluszka z bambusa odznacza się dużą miękkością oraz ma elegancki połysk. Jedwabisty chwyt bierze się stąd, że włókna bambusowe są wyjątkowo gładkie i miękkie. Tkanina bambusowa zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, KOTWICE

Pieluszka Bambusowa, KOTWICE ROZMIAR: 75 X 75 cm

Przedstawiony produkt składa się w 100% z włókien bambusowych. Produkt ekologiczny jest w całości biodegradowalny. Pieluszki bambusowe są świetnym rozwiązaniem dla dzieci, osób z alergią lub bardzo wrażliwą skórą.

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, KWIATKI

Pieluszka Bambusowa, KWIATKI ROZMIAR: 75 X 75 cm

Pieluszka z bambusa odznacza się dużą miękkością oraz ma elegancki połysk. Jedwabisty chwyt bierze się stąd, że włókna bambusowe są wyjątkowo gładkie i miękkie. Tkanina bambusowa zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

25,00 zł

Zapytaj o dostępność

Produkcja poniższych produktów została tymczasowo wstrzymana z powodu braków materiałów potrzebnych do ich stworzenia. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt to napisz lub zadzwoń do Nas :)

Pieluszka Bambusowa, AUTKA

Pieluszka Bambusowa, AUTKA ROZMIAR: 75 X 75 cm

Przepiękny wzór pieluszek bambusowych dla małych podróżników :) Autka to nieodłączny element każdego chłopca. Ekologiczne pieluchy bambusowe wykonane z tetry bambusowej. Niezwykle miękkie i delikatne w dotyku - polecane szczególnie dla alergików. Pieluszki bambusowe są w 100% wyrobem Polskim.

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, CHMURKI

Pieluszka Bambusowa, CHMURKI ROZMIAR: 75 X 75 cm

Nowość w kolekcji 2016r. Piękny wzór z motywem chmurek. Pieluszka bambusowa - niezwykle miękka i delikatna w dotyku. Pozwala skórze noworodka swobodnie oddychać. Posiadają certyfikat wyrobu medycznego (CE).

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, DESZCZYK

Pieluszka Bambusowa, DESZCZYK ROZMIAR: 75 X 75 cm

Śliczny i delikatny wzór na tej pieluszce bambusowej przypomina ciepły, letni deszczyk :) Świetna propozycja dla osób lubiących pastelowe kolory. Tkanina bambusowa polecana jest szczególnie dla alergików, ale jej miękkość i delikatność doceniają wszyscy rodzice i dzieci.

25,00 zł
Pieluszka Bambusowa, TRÓJKĄTY MIĘTOWE

Pieluszka Bambusowa, TRÓJKĄTY MIĘTOWE ROZMIAR: 75 X 75 cm

Przepiękny wzór w odcieniach miętowym i czarnym. Klasyczne trójkąty w nowoczesnej formie. Pieluszka bambusowa dla maluszka, bezpieczna od pierwszych dni życia. Idealnie nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry noworodka.

25,00 zł
Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Szykowanie wyprawki dla noworodka to bardzo emocjonujące przeżycie. Właśnie dlatego, rodzice często podejmują zakup zbędnych gadżetów, zapominając o tych przydatnych. Warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad tym, co będzie potrzebne. Przedstawiamy pięć sprawdzonych prezentów, które na pewno się przydadzą oraz będą służyć maluszkowi i jego rodzicom przed długi czas.

przeczytaj pełen tekst »
5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt. Jakie są najlepsze kocyki dla dzieci?

5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Jakie kocyki dla dzieci wybrać i czym się kierować? Kocyk minky, bawełniany, czy może kocyk bambusowy? Co decyduje o użyteczności i trwałości kocyka dla niemowląt? Mamy ponad 3 lata doświadczenia w produkcji kocyków dla dzieci i chętnie podzielimy się Naszymi przemyśleniami :) 

przeczytaj pełen tekst »
Ekologiczne pieluszki bambusowe - pieluszki dla niemowląt

Ekologiczne pieluszki bambusowe

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 11.04.2017

W świecie fabryk i sztucznego jedzenia, coraz więcej mówi się na temat życia eko. Segregacja śmieci, wybór odpowiednich produktów, czy wymiana auta na rower – zaczynają być coraz bardziej popularne. Chcemy Wam przybliżyć temat bambusowych pieluszek ekologicznych. Posiadają właściwości termoregulacyjne oraz antybakteryjne. To wspaniały produkt dla niemowląt już od pierwszych godzin życia. Pieluszki bambusowe posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Ich miękkość docenią również mamusie :)

przeczytaj pełen tekst »
PayU - bezpieczne płatności internetowe
Paczki dostarcza firma kurierska DPD