Sprzedaż w sklepie została tymczasowo zablokowana.

Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym :)

Rożki dla niemowląt i śpiworki dla dzieci

Nasze rożki dla niemowląt wykonane są z najwyższej jakości 100% bawełny. Wypełnione są niezwykle miękkim i delikatnym włóknem silikonowym. Z tyłu rożka jest kieszonka, w której znajduje się usztywnienie, po to, aby podczas noszenia, karmienia rożek był sztywny i stabilny. Wszystko dla dobra i zdrowia Twojego dziecka. Usztywnienie jest wyciągane.

Rożek bawełniany, becik dla niemowląt - gwiazdki ciemnoszare

Rożek, becik - gwiazdki ciemnoszare Rożek 75 x 75 cm

Śliczny rożek bawełniany, połączenie dwóch tkanin z gwiazdkami - klasyczne szarości. Po rozwiązaniu sznureczków i wyjęciu usztywnienia może służyć jako dwustronna kołderka albo kocyk na podłogę. Niezwykle uniwersalny produkt - idealny na prezent dla młodych rodziców.

95,00 zł
Rożek bawełniany, becik dla niemowląt - margaretkowe ptaszki

Rożek, becik - margaretkowe ptaszki Rożek bawełniany 75 x 75 cm

Śliczny rożek bawełniany, połączenie wzoru z ptaszkami oraz pastelowych margaretek. Wykonany z bawełny czesanej. Po rozwiązaniu sznureczków i wyjęciu usztywnienia może służyć jako dwustronna kołderka albo kocyk na podłogę. Niezwykle uniwersalny produkt - idealny na prezent dla młodych rodziców.

95,00 zł
Rożek, becik, Gwiazdki Fuksja

Rożek, becik, Gwiazdki Fuksja Rożek 75 x 75 cm

Rożek posiada kieszonkę z tyłu, w której znajduje się dodatkowe wyjmowane wypełnienie w celach usztywnienia pozycji maluszka przy karmieniu. Służy doskonale w celach utulenia dziecka do snu, niemowlę będzie czuło się w nim doskonale, dzięki cudownej, miękkiej bawełnie.

85,00 zł
Rożek, becik, Gwiazdki granatowe

Rożek, becik, Gwiazdki granatowe Rożek 75 x 75 cm

Rożek posiada kieszonkę z tyłu. Do 3-5 miesiąca życia zastosowanie jako rożek, becik, natomiast później po usunięciu sznureczków zastosowany może być jako kołderka. Rożek jest wiązany na kokardkę. Można prać w pralce w temperaturze max. 30 stopni.

85,00 zł
Rożek, becik, Gwiazdki różowe

Rożek, becik, Gwiazdki różowe Rożek 75 x 75 cm

Rożek posiada kieszonkę z tyłu, w której znajduje się dodatkowe wyjmowane wypełnienie w celach usztywnienia pozycji maluszka przy karmieniu. Służy doskonale w celach utulenia dziecka do snu, niemowlę będzie czuło się w nim doskonale, dzięki cudownej, miękkiej bawełnie.

85,00 zł

Zapytaj o dostępność

Produkcja poniższych produktów została tymczasowo wstrzymana z powodu braków materiałów potrzebnych do ich stworzenia. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt to napisz lub zadzwoń do Nas :)

Rożek bawełniany, becik dla niemowląt - tipi

Rożek, becik - tipi Rożek bawełniany 75 x 75 cm

Bawełniany rożek niemowlęcy. Idealny dla młodego, przyszłego zdobywcy światów oraz podróżnika :) Do 3-5 miesiąca życia zastosowanie jako rożek, później może służyć również jako kołderka lub kocyk - posiada wyjmowane usztywnienie.

95,00 zł
Rożek, becik dla niemowląt bambus koty i minky fuksja

Rożek, becik bambus koty i minky fuksja Rożek 75 x 75 cm

 Rożek posiada kieszonkę z tyłu. Do 3-5 miesiąca życia zastosowanie jako rożek, becik, natomiast później po usunięciu sznureczków zastosowany może być jako kołderka. Rożek jest wiązany na kokardkę

124,00 zł
Rożek, becik - pojazdy i gwiazdki czerwone

Rożek, becik - pojazdy i gwiazdki czerwone Rożek bawełniany 75 x 75 cm

Śliczny rożek bawełniany, połączenie czerwonych gwiazdek i tkaniny w samochody. Po rozwiązaniu sznureczków i wyjęciu usztywnienia może służyć jako dwustronna kołderka albo kocyk na podłogę. Niezwykle uniwersalny produkt - idealny na prezent dla młodych rodziców.

95,00 zł
5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt. Jakie są najlepsze kocyki dla dzieci?

5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Jakie kocyki dla dzieci wybrać i czym się kierować? Kocyk minky, bawełniany, czy może kocyk bambusowy? Co decyduje o użyteczności i trwałości kocyka dla niemowląt? Mamy ponad 3 lata doświadczenia w produkcji kocyków dla dzieci i chętnie podzielimy się Naszymi przemyśleniami :) 

przeczytaj pełen tekst »
Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Szykowanie wyprawki dla noworodka to bardzo emocjonujące przeżycie. Właśnie dlatego, rodzice często podejmują zakup zbędnych gadżetów, zapominając o tych przydatnych. Warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad tym, co będzie potrzebne. Przedstawiamy pięć sprawdzonych prezentów, które na pewno się przydadzą oraz będą służyć maluszkowi i jego rodzicom przed długi czas.

przeczytaj pełen tekst »
PayU - bezpieczne płatności internetowe
Paczki dostarcza firma kurierska DPD