Sprzedaż w sklepie została tymczasowo zablokowana.

Aktualnie przebywam na urlopie wychowawczym :)

Rożki i śpiworki bambusowe

Nasze rożki dla niemowląt posiadają kieszonkę z tyłu, w której znajduje się dodatkowe wyjmowane wypełnienie w celach usztywnienia pozycji maluszka przy karmieniu. Służy doskonale w celach utulenia dziecka do snu, niemowlę będzie czuło się w nim doskonale, dzięki cudownej, miękkiej tkaninie.

Nasze rożki bambusowe wykonane są z antyalergicznej tkaniny bambusowej, która jest niezwykle delikatna w dotyku. Po wyjęciu usztywnienia rożek może służyć jako kołderka lub kocyk.

Zapytaj o dostępność

Produkcja poniższych produktów została tymczasowo wstrzymana z powodu braków materiałów potrzebnych do ich stworzenia. Jeśli interesuje Cię konkretny produkt to napisz lub zadzwoń do Nas :)

Rożek, becik dla niemowląt bambus koty i minky fuksja

Rożek, becik bambus koty i minky fuksja Rożek 75 x 75 cm

 Rożek posiada kieszonkę z tyłu. Do 3-5 miesiąca życia zastosowanie jako rożek, becik, natomiast później po usunięciu sznureczków zastosowany może być jako kołderka. Rożek jest wiązany na kokardkę

124,00 zł
Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Wyprawka dla noworodka: rodzice polecają 5 sprawdzonych produktów

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Szykowanie wyprawki dla noworodka to bardzo emocjonujące przeżycie. Właśnie dlatego, rodzice często podejmują zakup zbędnych gadżetów, zapominając o tych przydatnych. Warto odpowiednio wcześniej zastanowić się nad tym, co będzie potrzebne. Przedstawiamy pięć sprawdzonych prezentów, które na pewno się przydadzą oraz będą służyć maluszkowi i jego rodzicom przed długi czas.

przeczytaj pełen tekst »
5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt. Jakie są najlepsze kocyki dla dzieci?

5 zasad, które pomogą Ci wybrać kocyk dla niemowląt

Opublikowany przez Paisley Poland - dnia 27.08.2017

Jakie kocyki dla dzieci wybrać i czym się kierować? Kocyk minky, bawełniany, czy może kocyk bambusowy? Co decyduje o użyteczności i trwałości kocyka dla niemowląt? Mamy ponad 3 lata doświadczenia w produkcji kocyków dla dzieci i chętnie podzielimy się Naszymi przemyśleniami :) 

przeczytaj pełen tekst »
PayU - bezpieczne płatności internetowe
Paczki dostarcza firma kurierska DPD